1 - Zarejestruj się


Aby móc uczestniczyć w warsztatach montażu detektorów, należy się zarejestrować podając  imię, nazwisko i adresu e-mail

 

Kliknij tu

dalej

2 - Zakup


Cały zestaw detektora kosztuje 120 zł dzięki naszemu dofinansowaniu. Powinien być on zainstalowany na zewnątrz budynku, należy zapewnić mu zasilanie i dostęp do sieci Wi Fi. Po rejestracji otrzymasz do nas maila z dalszymi instrukcjami. Odpowiedz na niego i daj nam znać, czy wolisz wykonać przelew za sensor przed warsztatami, czy zapłacić bezpośrednio podczas warsztatów.

dalej

3 - Odbiór


Zapraszamy do udziału w warsztatach, podczas których pomożemy w montażu i wyjaśnimy, jak zainstalować detektor i korzystać z zebranych danych.  Najbliższe warsztaty odbędą się 20.10, 6.11, 19.11 – zawsze o 17:30 w centrum Warszawy. Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach, napisz do nas na warszawskialarmsmogowy@gmail.com!

dalej

4 - Montaż


Montaż podczas warsztatów zajmuje ok. 20 minut. Jeśli nie chcesz lub nie możesz wziąć udziału w warsztatach, szczegółową instrukcję do samodzielnego montażu znajdziesz na stronie http://luftdaten.org.pl/index.php/instrukcja/

dalej

6 - Dodawanie czujnika do mapy


  • Tworzenie konta do rejestracji

Kliknij na ten link i wprowadź swój adres e-mail oraz ustal hasło. Po kliknięciu „Rejestracja” w czasie do 30 min. otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Kliknij znajdujący się tam link „Potwierdź moje konto”.

  • Logowanie

Logując się powinieneś zostać przekierowany na tę stronę.

Wprowadź adres e-mail i hasło, które wcześniej wprowadziłeś, i kliknij „Zaloguj się”. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak zbudowany jest formularz i jakie dane są rejestrowane.

dalej

7 - Dostęp do wyników pomiarów


Kliknij na przycisk poniżej i zamień cyfry 123456789 (w URL) na numer swojego czujnika. Po kilku minutach na wykresach będą widoczne zmierzone wartości.

Kliknij tutaj